Hakkımızda - Yeni Emniyet Kırtasiye

İçeriğe git
HAKKIMIZDA
Vizyonumuz
Yeni Emniyet Kırtasiye olarak vizyonumuz; müşteri odaklı bir yaklaşım ile faaliyet gösteren, müşterilerine her zaman yüksek kalite çözümler sunan, yurtiçinde kırtasiye ve Ofis sektöründe örnek devamlı gelişen bir kuruluş haline gelmektir.
Kalite Politikamız
Tüm çalışanlarımızın katılımı ve üst yönetimimizin liderliğinde, kalite yönetim sistemimizi sürekli iyileştiririz,
Müşteri memnuniyetini sağlamak için çalışmalar yaparız,
Maliyetlerimizi düşürüp karlılığımızı artırmak için çalışmalar yaparız,
Yurt içi ve yurt dışı pazar payımızı arttırmak için fuarlara katılır, yıllık gelirlerimizin bir kısmını reklam için ayırırız,
Rekabet gücümüzü artırmak için personelimizi eğitimlerle geliştirir, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek sistemlerimize aktarırız,
Her türlü yasal şarta uyarak, çalışanlarımız için güvenli bir çalışma ortamı sağlarız.

Misyonumuz
Firmamız; kendisinden çözüm bekleyen müşterilerini yüzde yüz memnun eden çözümler sunmayı, sunduğu çözümlerde son teknolojiler kullanmayı ve her zaman müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımlar sergilemeyi, oluşturduğu ürünler ile dünyaya ve insana değer katmayı kendisine misyon edinmiştir.

Değerlerimiz;
Saygı ve iş ahlakı
Dürüstlük ve güvenilirlik
Öncülük ve yenilikçilik
Kalite, uzmanlık ve istikrar
Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma
Müşterilerimize artı değer kazandırma
Ülke ekonomisine ve dünya bilişim sektörüne katkı sağlamaktır.
Sanatla iç içe 34 yıl... Emniyet Sanat'ın ilk mağazası 1990 yılında Cağaloğlu'nda açıldı. Profesyonel sanatçılar, sanat eğitimi alan öğrenciler ve sanatla hobi düzeyinde ilgilenen herkesin bir araya geldiği, ihtiyaç duydukları malzemelere erişebildiği bir buluşma noktası yaratmaktı amacımız. Uzun yıllar müşterimiz olan müdavimlerimizle diyaloğumuz gelişirken yeni ziyaretçilerimizi de beklentileri doğrultusunda, kaliteli ve fonksiyonel ürünlerle buluşturduk. Bugün sanat, hobi ve kırtasiye kategorilerine dair gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerimizi en iyi ve en yeni ile buluştururken kaliteli ürün ve iyi hizmet felsefemiz doğrultusunda ilerlemeye, Fatih'te 34 yıldır sanatseverlerin uğrak noktası olan mağazamızın yanı sıra Fatihteki mağazamız ve www.emniyetsanat.com ile sanatın renkli dünyasına ev sahipliği yapmaya devam ediyoruz.
Konum Al:

ADRES:
Yeni Emniyet Kırtasiye
Hocapaşa, Ankara Cd. No:28/D, 34110 Fatih / İstanbul

FATURA BİLGİLERİ
Yeni Emniyet Kırtasiye San. Ve Tic. Ltd. Şti.
Vergi Dairesi: Hocapaşa
Vergi No: 9480459506
Ticaret Sicil No: 979645
Mersis No: 948045950600011
Adres:
Hoca Paşa, Ankara Cd. No:28/D,
34110 Fatih/İstanbul
WhatsApp Icon
İçeriğe dön